Markanızın pazarını, ihtiyaçlarını analiz edip beklentilerinizi anlayıp en doğru stratejiyi belirliyoruz.

Müşterilerinize en doğru mesajı en doğru yöntemle iletmenizi sağlayıp markanız için en doğru stratejik adımları atıyoruz.

Tüm bunları yaparken gelişen teknoloji, medya dinamikleri ve değişen trendlere uygun çalışıyoruz.

Branding / Marka Kimliği

İşinizin temel değerleri ve marka kültürünüz ile uyumlu, rakiplerinizden sıyrılan ve müşterilerinizin sadakatini artıracak marka kimliğinizi ve ardından ihtiyacınız olacak tüm materyalleri tasarlıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin

Dijital

Markanızı veya markanızın projelerini tüm kullanıcılar için en doğru tasarımla çevrimiçi yapıyoruz.

Her markanın kurumsal kimliğine bağlı kalarak websitelerini ve ihtiyaçlarına göre mobil uygulamalarını hayata geçiriyor işinizi dijitalde de görünür kılıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin

Prodüksiyon (Video&Foto)

Markanız ve markanızın proje ve etkinlikleri için veya ürün/ürünlerinizi tanıtmanız için etkileyici filmler çekiyoruz. Kolay anlaşılacak animasyon filmler tasarlıyoruz. 

Şimdi İletişime Geçin

Sosyal Medya İletişimi

Markanız için doğru hedef kitleyi analitik çalışmalarla belirleyip doğru iletişim stratejisini çıkarıyoruz. Hesap ve içerik yönetiminizi bu strateji doğrultusunda yapıyoruz.

Markanızın dijital medya takibini ve hesaplarınızın moderasyonunu yapıyor müşterilerinizin sosyal mecralardan ilettiği öneri ve şikayetlere anında cevap vererek markanızı güçlü kılıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin

Dijital Performans Yönetimi

Markanız için sosyal mecralarda en doğru targeting ile reklam yönetimini ve kampanya kurgularını hayata geçiriyoruz. Süreç içerisinde doğru raporlamalar ile stratejinizi geliştirmeye devam ediyor ve reklamlarınızda maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin

Influencer Marketing

Tüketiciler, kendilerinden bir parça gördüğü sürece markaya bağlanır. Bu bağı kurmak ve sürekli tutmak için; tüketici ve marka değerleri ile uyumlu kişiler ile iletişim kuruyor ve performanslarını takip ediyoruz.

Şimdi İletişime Geçin

Basılı İşler / Promosyon

Markanız için gerçeğe dönüştürdüğümüz kurumsal kimliğe işlev kazandırıyoruz.İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyip ilan, afiş, katalog, broşür, ambalaj gibi materyallerin tasarımını yapıyor ve uygun fiyatlarla üretiyoruz. Bunların yanı sıra 7/24 markanızı görünür kılacak promosyon ürünlerin tasarımını yapıp üretebiliyoruz.

Şimdi İletişime Geçin